Ferratum nabízí druh finských půjček. Zažádat můžete o půjčku až do 10 000 Kč na 7 až 45 dní.

Vyjít s penězi pár dní před výplatou je pro mnohé problém

Stále se zvyšující životní standard zvyšuje i finanční náročnost udržet si životní styl na který jsme zvyklí. Není tedy žádným překvapením, že spousty domácností sotva vyjdou s penězi a mnohdy potřebují menší finanční obnos, který zajistí plynulý chod domácnosti pár dnů před výplatou. V takovém případě jsou tu služby, které nabízí finanční pomoc v tísni. Jednou z takových společností, která nabízí tyto služby je společnost Ferratum, nabízející SMS půjčky ihned. Společnost operuje po celé České Republice.

Zažádat o půjčku můžete kdykoliv a kdekoliv

Nebankovní půjčka Ferratum má své sídlo v hlavním městě České Republiky. Své služby však nabízí po celé zemi a zažádat o ně můžete kdykoliv. Můžete být nezaměstnaný, důchodce, na mateřské dovolené či OSVČ, stačí zažádat o půjčku pomocí SMS či vyplnit jednoduchý on-line formulář a čekat jen na to, až dorazí peníze na váš účet.

Ferratum nabízí druh finských půjček. Zažádat můžete o půjčku až do 10 000 Kč na 7 až 45 dní. Vybrat si můžete libovolnou částku, podle potřeby. Jedná se o drobné půjčky, které mají ovšem velmi rychlý průběh a peníze máte na účtu během pár minut. Vyřizování žádosti však probíhá 24 hodin denně. Zažádat o nebankovní půjčka Praha můžete kdykoliv. Nemusíte vyplňovat ručitele ani podávat potvrzení příjmů. To, že společnost Ferratum funguje na profesionální úrovní hovoří i fakt o 2,1 milionu spokojených klientů, které se obrátili na společnost z 22 zemích světa.

Několik důvodů proč je nebankovní půjčka Praha tak výhodná

Rychlá půjčka společnosti Ferratum má hned několik skvělých výhod, které oceníte pokud potřebujete rychle menší obnos peněz. Již během žádosti máte jasně stanovené podmínky. Víte v čas kolik a kdy máte vaši půjčku splatit. V případě neschopnosti splácet si můžete zažádat o prodloužení 30 dní a to až 2x.

Nevýhodou této nadstandardní služby je menší poplatek. Na druhou stranu si tak ušetříte možné problémy s neschopností splácet půjčku. Všechny služby a obchodní podmínky spadají pod spotřebitelské zákony ČR a zároveň je společnost Ferratum pod dohledem Malta Financial Services Authority a zákony EU. Vše je v souladu se zákony a není potřeba se ničeho obávat. Navíc Ferratum slibuje schválení půjčky do 10 minut od podání žádosti a to kdykoliv během dne. Po schválení se vám nebankovní půjčka Praha posílá ihned na účet.

Podmínky pro schválení půjčky

Při žádosti o půjčku musíte splňovat minimální věk 21 let. Zároveň musíte být bez předchozího dluhu u společnosti Ferratum. Pokud splňujete tyto podmínky v získání rychlé půjčky vám nic nebrání. Vše je snadné, jednoduché a přehledné. Od prvního kroku máte vše pod kontrolou a již před schválením víte na čem jste.