Tato půjčka vám nabízí možnost dostat až 20000 Kč (minimální výše úvěru je 10000 Kč, maximální je 20000 Kč) a vás to přitom nebude stát ani korunu.

Půjčka 20 000 Kč ihned bez doložení příjmu

Jednou z možností, jak okamžitě vyřešit krátkodobý nedostatek finančních prostředků nabízí nebankovní společnosti. Jejich krátkodobé půjčky je zpravidla možné vyřídit online, přes internet. A peníze máte k dispozici téměř okamžitě. Často už jen za 5 nebo deset minut po schválení žádosti o půjčku. Nebo nejpozději do hodiny (za předpokladu, že máte účet u některé banky, se kterou daná finanční společnost spolupracuje).

Některé krátkodobé nebankovní půjčky ale nejsou zcela výhodné. Často totiž dostanete jen pár tisíc korun (třeba jen do 5000 Kč nebo do 10000 Kč). A velmi často jsou účtovány vysoké úroky a poplatky. Takže obecně není možné všechny krátkodobé nebankovní půjčky doporučit. Existují ale i výjimky. A jednu z nich bychom vám nyní rádi představili.

Půjčka do 20000 Kč bez úroků a bez poplatků

Tato půjčka vám totiž nabízí možnost dostat až 20000 Kč (minimální výše úvěru je 10000 Kč, maximální je 20000 Kč) a vás to přitom nebude stát ani korunu. Pokud si zde vezmete první půjčku tak budete mít úrok 0% (resp. 0,00001%) a nebudete platit ani žádné poplatky.  Takže pokud si dnes půjčíte 20 tisíc korun, tak za 30 dní budete vracet také jen 20 tisíc korun.

Tato nabídka se ale vztahuje jen na první půjčku. Takže musíte počítat s tím, že pokud byste například nebyli schopni půjčené finanční prostředky včas splatit, a žádali si o prodloužení termínu splatnosti, pak již budete platit standardní poplatky a úroky. To samé pak platí pro opakované půjčování si peněz.

Jaké jsou podmínky a co nabízí půjčka 20 tisíc ihned?

  • Krátkodobá půjčka všem kdo potřebují peníze od 1000 Kč do 20000 Kč
  • Volitelná doba splatnosti od 1 dne do 30 dní
  • Možnost prodloužení půjčky (po uhrazení příslušného poplatku)
  • Bez doložení příjmu (je ale požadován pravidelný minimální příjem 5000 Kč měsíčně)
  • Minimální věk 18 roků, maximální věk 80 roků
  • 2 doklady totožnosti, kontaktní telefon, účet v bance
  • První půjčka je zdarma – úrok 0,00001%, 0 Kč poplatky

Online žádost o půjčku – až 20000 Kč bez poplatků a bez úroků (první půjčka je zadarmo), najdete ZDE.

Půjčka ihned bez doložení příjmů

O peníze si zde může požádat téměř kdokoliv. Mezi základní podmínky tohoto krátkodobého nebankovního úvěru patří mimo jiné i to, že by vám mělo být alespoň 18 roků. A maximálně 80 roků. K vyřízení žádosti také potřebujete dva doklady k doložení vaší totožnosti (nejčastěji tedy platný občanský průkaz a třeba řidičák, pas nebo jiný doklad, kde je vaše foto).

U této půjčky do 20000 Kč není požadováno prokazování příjmu. Nemusíte tedy žádat zaměstnavatele o potvrzení o příjmu. To ale nezaznamená, že byste si mohli půjčit peníze i když jste zcela bez prostředků. Aby vaše žádost o půjčku byla schválena, musíte mít pravidelný měsíční příjem nejméně 5 tisíc korun. Ale nemusí to být jen příjem ze zaměstnání nebo podnikání. Mezi akceptovatelné příjmy patří třeba i mateřská nebo rodičovská (u žena které jsou doma s dítětem na MD). Nebo i důchod (starobní či invalidní). Nebo i jiné příjmy.