Půjčka na směnku nabízí až 100 tisíc korun v hotovosti. Peníze můžete dostat ještě dnes, při osobní schůzce na pobočce firmy. Půjčka je k dispozici i pro nezaměstnané nebo pro lidi s exekucí. Obejdete se i bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání. Měli byste ale doložit, že budete schopni půjčené peníze splácet.

Ověřené půjčky na směnku – peníze v hotovosti ještě dnes

Dostali jste se snad do nějaké finanční krize? Dostali jste výpověď ze zaměstnání a jste momentálně bez příjmu? Odkázání jen na to, co dostanete od Úřadu práce? Nebo snad máte nějaké nečekané výdaje a potřebovali byste si rychle půjčit peníze, na jejich pokrytí?

Pokud snad máte „hluboko do kapsy“, pak vám můžeme představit ověřenou půjčku na směnku, kde můžete dostat peníze i v hotovosti ještě dnes. U této solidní půjčky, můžete dostat až 100 tisíc korun, v hotovosti na směnku. Je to férová nabídka všem, kdo potřebují peníze.

Půjčka na směnku do 100 000 Kč v hotovosti na ruku

Půjčky v dnešní době nabízí jak banky, tak i velké množství nebankovních finančních společností. Pokud budete hledat půjčku na internetu, najdete jich i několik desítek.

Obvykle jsou ale nabízeny jen půjčky, kde po vás budou chtít potvrzení o příjmu ze zaměstnání (nebo jinou formu doložení příjmu). Nebo vám nabídnou jen malou půjčku, jen pár tisíc korun do výplaty.

U půjčky na směnku ale můžete dostat podstatně více peněz. Je zde možnost získat úvěr až do 100 000 Kč. A pro peníze si můžete přijít na pobočku, kde je dostanete ihned v hotovosti na ruku.

Ověřené půjčky na směnku bez poplatků předem

Je pravda, že půjčky na směnku asi nemají úplně nejlepší pověst. Tato forma půjčky (na směnku), bývá někdy zneužívána různými podvodníky. Často budou požadovat zaplacení poplatků předem. Vy jim v dobré víře pošlete nějaké peníze předem a pak budete marně čekat na slíbené finanční prostředky.

Tady se ale žádného podvodu bát nemusíte. Půjčka se vyřizuje při osobní schůzce (nejednáte tedy s nějakou anonymní osobou jen přes internet). A rozhodně to je bez placení jakýchkoliv poplatků předem. Nejsou zde žádné poplatky předem ani nic podobného.

Půjčka na směnku – peníze máte v hotovosti ještě dnes

Vyřízení této půjčky je velmi rychlé. Na úvod byste měli vyplnit jednoduchý kontaktní formulář, kde uvedete jen několik základních osobních údajů. A také to, kolik peněz byste chtěli půjčit, a na jak dlouhou dobu. A jak si představujete splácení půjčky.

Na základě vaší poptávky budete obratem kontaktování některým z pracovníků společnosti, která tuto půjčku na směnku nabízí. Ten si s vámi domluví všechny podrobnosti, a také termín osobní schůzky.

Půjčku si můžete aktuálně vyřídit ve 3 městech v ČR. Je to Praha, Ostrava a Brno. V blízké době by tato půjčka měla být dostupná i na dalších místech.

Při osobní schůzce doložíte všechny požadované doklady a dokumenty. Pokud je vše v pořádku, podepíšete směnku a ihned dostanete peníze v hotovosti. V některých případech tak není problém, abyste peníze dostali ještě dnes. Je to opravdu velmi rychlé.

Ověřená půjčka na směnku bez ručitele a bez zástavy

K získání finančního úvěru zde nepotřebujete ručitele. A obejdete se to i bez zástavy. Měli byste ale být schopni doložit, jak a z čeho budete půjčené peníze splácet. Nepotřebujete potvrzení o příjmu ze zaměstnání. Měl by stačit třeba jen výpis z bankovního účtu, nebo nějaký jiný doklad, že máte příjem, ze kterého budete schopni včas a řádně zaplatit, to co jste si půjčili.

vyřízení půjčky na směnku také potřebujete jen minimum dokladů. Je to hlavně občanka (platný občanský průkaz) a ještě druhý doklad totožnosti (rodný list, cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz nebo jiný oficiální doklad).

Budete také potřebovat doložit adresu, kde aktuálně bydlíte. To může být například složenka či faktura za zaplacený nájem, SIPO, účet za elektřinu, kabelovou televizi nebo internet. Prostě nějaký doklad, že na adrese, kterou uvádíte, platíte nějaké platby spojené s bydlením.

Půjčka i pro nezaměstnané nebo pro lidi v exekuci

Nic dalšího v zásadě není potřeba. Pochopitelně by vám mělo být alespoň 18 roků a měli byste být občanem České republiky. To, že máte záznam v registru, nebo jste momentálně nezaměstnaní, nemusí vadit.

Žádosti o půjčku jsou vyhodnocovány individuálně. V řadě případů tak peníze může získat i ten, kdo je momentálně bez příjmu ze zaměstnání. Někdy je možné půjčku na směnku poskytnout i lidem v exekuci nebo insolvenci. Vždy záleží na vyhodnocení vaší aktuální schopnosti splatit poskytnutý úvěr.