Pokud jste využili možnost půjčky v hotovosti, postačí si následně zajít pro peníze do některé z poboček partnerských prodejen, které půjčky vyplácejí přímo na ruku.

Půjčka v trafice je také možná. Které půjčky toto nabízí?

Potřebujete si půjčit okamžitě peníze? V takovém případě se nabízí otázka, jak to udělat co nejlépe, abyste dostali peníze skutečně včas. Ve většině případů se při vyplácení vypůjčeného obnosu peněz využívá bankovních převodů.

Bankovní převod však nějakou dobu trvá, přičemž zdržení představují také víkendy a svátky. Nově se sice rozmáhají okamžité převody mezi bankami, to však zdaleka ještě neumí všechny banky. Proto je stále pro řadu lidí zajímavé, půjčit si peníze na ruku.

Hotovostní půjčky nejsou minulostí

Ačkoliv jsme si za poslední dekádu prakticky navykli na bezhotovostní platební styk, hotovost má stále někdy své přednosti. Uvědomují si to také nebankovní společnosti, které půjčují peníze.

Existuje rovněž řada klientů, kteří jednoduše nechtějí realizovat půjčku převodem nebo prostě nemají bankovní účet. Těm se snaží vyhovět například společnost Zaplo, která je na trhu s půjčkami již prověřená.

Nemusíte se tak obávat skrytých poplatků nebo různý chytáků. Můžete si půjčit už od jednotek tisíc korun, a to klidně i na ruku. Budete-li chtít využít této varianty, znamená to:

  • Rychlé vyřízení přes internet
  • Vyzvednutí peněz osobně v síti partnerských prodejen

Okamžité vyřízení a vyplacení třeba v trafice

Velkou výhodou rychlých půjček je skutečnost, že je vyřídíte během pár minut prostřednictvím internetu. Z počítače nebo z mobilu si tak zvolíte částku, kterou budete chtít půjčit a vaše žádost je vyřízena velice rychle.

Pokud jste využili možnost půjčky v hotovosti, postačí si následně zajít pro peníze do některé z poboček partnerských prodejen, které půjčky vyplácejí přímo na ruku. Tyto prodejny zpravidla nabízejí dlouhý provoz nebo některé z nich jsou otevřeny i o víkendech, proto není problém si zde zajít pro peníze prakticky kdykoliv. Ve většině případů se jedná o nejrůznější:

  • Trafiky
  • Čerpací stanice

Ale může to být řada jiných, vždy záleží na tom, jaké smluvní partnery má daná úvěrová společnost. Podobné řešení nabízí také poskytovatel Kamali, kde rovněž získáte půjčku hotově. Takové řešení může být zajímavé rovněž tehdy, pokud zkrátka potřebujete hotovost. Jestliže byste si nechali převést peníze standardně na účet, museli byste potom ještě navštívit bankomat a případně platit za výběr, což vám tedy v případě plně hotovostních půjček odpadá, jelikož hotovost dostanete rovnou.

Můžete si vybírat

Poskytovatelů půjček ale samozřejmě existuje celá řada a mnoho z nich nabídne také půjčku hotově. Proto není žádný problém nechat si sestavit nabídku také na míru, pokud jste nenarazili na žádnou, která by zcela vyhovovala vašim představám. Vhodným řešením pro vás může být okamžitá půjčka, díky které si zadáte nezávaznou online poptávku na půjčku dle vámi zvolených parametrů. Speciální automatický systém vám potom zobrazí nejvhodnější nabídku, která odpovídá vašim zadaným kritériím.

Než uzavřete půjčku

Ať už se rozhodnete půjčit si na cokoliv a využít libovolné nabídky, vždy pamatujte, že podmínky jednotlivých úvěrů zveřejňované na internetu mají především informativní charakter. Přesné podmínky si proto vždy zjistěte u poskytovatele půjčky.

Každý seriózní poskytovatel úvěru by vám měl dodat podmínky sjednaného úvěru v kompletním znění. Velkou výhodou je, že nejrůznější srovnávače půjček představují nabídku ověřených poskytovatelů, kteří jsou již na trhu zavedení. Je to určitý základních filtr případných nevýhodných nabídek.

Přestože v současné době všichni poskytovatelé úvěrů musejí být registrováni u ČNB, vždy je obezřetnost samozřejmě na místě. A také být obeznámen o důležitých parametrech vaší smlouvy s úvěrovou společností, je to základní, co by mělo každého žadatele o půjčku zajímat.