Hodilo by se vám až 50.000 Kč v hotovosti na ruku?

Hotovostní půjčka do domu – peníze ihned na ruku

Hodilo by se vám až 50.000 Kč v hotovosti na ruku? Peníze, které by vám přivezl náš obchodní zástupce až k vám domů? Takže byste se nemuseli o nic starat, nikam chodit, nebo čekat, až se vyřídí převod z banky nebo do banky? Právě taková hotovostní půjčka až do domu je vám nyní prezentována.

Peníze v hotovosti ihned na ruku

Nebankovní půjčky dneska nabízí „kde kdo“. Na nebankovním finančním trhu sice vládne tvrdá konkurence, ale v podstatě vám všude nabízí skoro to samé. Obvykle to je jen malá půjčka (jen pár tisíc) na účet v bance. Peníze v hotovosti vám jen tak někdo nenabídne. Tady je to ale jiné.

Můžete si zde požádat o poskytnutí půjčky v hotovosti. Žádat si můžete o částku od 5 tisíc korun do 50 tisíc korun. Peníze navíc nemusíte vracet už za nějakou krátkou dobu (jako u jiných nebankovních půjček). Tato hotovostní půjčka až do domu je až na 20 měsíců.

Půjčené peníze vracíte prostřednictvím pravidelných měsíčních splátek. Můžete si tak splácení rozložit na delší dobu a platit tedy méně, než kdybyste celou částku museli vracet naráz.

Až 50000 Kč v hotovosti do 24 hodin

Co nabízí tato hotovostní půjčka?

  • Nebankovní úvěr od 5000 Kč do 50000 Kč
  • Splatnost od 14 do 20 měsíců
  • Peníze v hotovosti ihned na roku až do domu
  • Peníze dostanete do 24 hodin
  • Půjčka na cokoliv bez prokazování účelu

Sháníte půjčku v hotovosti, kterou dostanete ihned?

Pokud potřebujete 50 tisíc korun v hotovosti na ruku, nebo pokud by vám stačila nižší částka, pak neváhejte, a zkuste si o ně požádat ještě dnes. Online žádost najdete i zde na stránce. Po vyplnění požadovaných údajů budete kontaktování obchodním zástupcem, který se s vámi domluví na osobní schůzce u vás doma. Přiveze vám pak smlouvu a rovnou vám může vyplatit peníze v hotovosti na ruku.

Aby vám byla půjčka schválena, mělo by vám být nejméně 21 roků a musíte být občanem ČR. Budete také potřebovat platný občanský průkaz.

U této půjčky sice můžete být i bez zaměstnání, je ale nutné doložení nějakého pravidelného příjmu (aby byla jistota, že jste schopni půjčené peníze splácet). Je tedy požadován nějaký doklad o příjmu – pracovní smlouva a výplatní pásky, důchodový výměr, potvrzení o příjmu mateřských dávek nebo daňové přiznání u OSVČ.

Online žádost o půjčku – peníze v hotovosti do domu