Tato půjčka pro nezaměstnané nabízí finanční prostředky od 1000 Kč do 30000 Kč.

Rychlá půjčka pro nezaměstnané ihned

Toto je opravdová okamžitá rychlá půjčka pro nezaměstnané. Peníze zde dostanete ihned, a nevadí nám, že momentálně nemůžete doložit žádný příjem. Chápeme, že při ztrátě zaměstnání nemáte příliš mnoho peněz nazbyt. A také, že vám skoro nikde, nechtějí půjčit. My vám ale nabízíme pomocnou ruku. Tato rychlá půjčka je i pro nezaměstnané, nebo prostě pro kohokoliv, kdo zrovna teď potřebujete peníze. Stačí si jen požádat.

Půjčka i pro nezaměstnané bez příjmu

Tato rychlá půjčka umožňuje získat finanční prostředky všem, kdo je potřebují. Půjčit peníze si zde mohou jak lidé bez práce, a tedy bez příjmu ze zaměstnání, tak i třeba ženy, které jsou doma s dítětem na mateřské nebo rodičovské. Nebo to může být třeba důchodce, který dostává jen starobní nebo invalidní důchod. V některých případech máme půjčky i pro studenty.

Tato půjčka pro nezaměstnané nabízí finanční prostředky od 1000 Kč do 30000 Kč. Při opakované půjčce, pokud jsou předchozí závazky včas a řádně splaceny, pak úvěrový limit může být navýšen. A to až do 100 tisíc korun. Peníze můžete mít na dobu až 3 až 12 měsíců. Můžete si také vybrat, jestli vám více vyhovují pravidelné měsíční splátky nebo jednorázové splacení na konci sjednané doby splatnosti. Od toho se pak odvíjí výše úroků a dalších poplatků spojených s poskytnutím půjčky.

Rychlá půjčka – peníze ještě dnes

Tato půjčka umí být opravdu rychlá. O peníze si můžete požádat přes internet (online žádost o peníze najdete na našich www stránkách) nebo po telefonu. Také se můžete osobně zastavit na některé naší pobočce a vše potřebné vyřídit přímo na místě.

Peníze vám vyplatíme buď v hotovosti, nebo převodem na bankovní účet. Je to na vás, kterou možnost výplaty preferujete. Při vyplacení peněz v hotovosti je máte do 15 minut. Tolik trvá vyřízení všech papírů u nás na pobočce. Pokud si zvolíte výplatu na účet, pak tam máte peníze ještě dnes. Do většiny českých bank umíme peníze poslat již do hodiny. Ještě dnes tak budete mít peníze na účtu a můžete je použít na úhradu jakýchkoliv výdajů nebo si je jít vybrat do bankomatu.

Opravdová půjčka pro nezaměstnané – peníze máte rychle k dispozici:

  • Půjčka od 1000 Kč do 30000 Kč
  • Při řádném splácení pak půjčka až do 100 tisíc
  • Splatnost od 3 měsíců do 12 měsíců
  • Bez potvrzení o příjmu
  • I pro nezaměstnané
  • Bez ověřování registrů
  • Minimální věk 18 roků
  • 2 doklady totožnosti
  • Bez insolvence nebo exekuce
  • Peníze v hotovosti nebo na účet ještě dnes