Ihned vám můžeme poskytnout rychlou půjčku, až 12 tisíc korun.

Půjčka před výplatou ihned na účet

Máte hluboko do kapsy, a schází vám peníze před výplatou? Pak si určitě nezoufejte. Pomůžeme vám. Ihned vám můžeme poskytnout rychlou půjčku, až 12 tisíc korun. Peníze navíc můžete mít k dispozici i opakovaně. Vždy, když zaplatíte (alespoň) část dlužné částky, můžete si opakovaně vybírat peníze, až do výše schváleného limitu.

Nebankovní kreditní karta

Tato flexibilní úvěrová nabídka funguje tak trochu jako „nebankovní kreditní karta“. Podobně, jako u kreditní karty, i tady budete mít schválený úvěrový limit (pro nové klienty je to 12 000 Kč). Tyto finance pak můžete čerpat jednorázově nebo i opakovaně. Například si můžete ještě dnes vybrat 5 tisíc korun, příští týden třeba 4 tisíce korun a další týden 3 tisíce korun.

Pak pošlete alespoň jednu minimální splátku, a si zase můžete půjčit další peníze. Minimální výše splátky je alespoň jedna třetina dlužné sumy, nebo nejméně 300 Kč měsíčně

Na rozdíl od kreditní karty zde ani neplatíte žádné pravidelné měsíční poplatky. Vždy uhradíte pouze jednorázový poplatek za čerpání úvěru. Jinak ale nic jiného neplatíte. Žádné paušály nebo poplatky předem.

Okamžitá půjčka před výplatou

Tato okamžitá půjčka před výplatou je určena pro všechny občany ČR s minimálním věkem alespoň 18 roků. Budete potřebovat dva doklady totožnosti, účet v bance a kontaktní emailovou adresu a mobilní telefon.

O poskytnutí této opakované půjčky si můžete požádat přes internet – například ZDE. Nebo je možné žádat i prostřednictvím SMS zprávy, stačí, když ze svého mobilu pošlete svého mobilního telefonu odešlete SMS zprávu ve tvaru „VYBRAT + požadovaná částka“ (např. VYBRAT 1000) na číslo 90 100.

Platí ale, že jako nový klient, který si dosud peníze touto formou nepůjčoval, se nejprve musíte zaregistrovat na této webové stránce.