Tato nabídka je od soukromé osoby (soukromého investora), který poskytuje půjčky na směnku.

Půjčka na směnku ihned a bez poplatků předem

Dostali jste se snad do nějaké svízelné situace a sháníte jakoukoliv možnost, jak byste si mohli rychle půjčit peníze? A zatím jste nebyli nikde úspěšní? Třeba jste to zkoušeli u banky, a tam vás odmítli kvůli nízkému nebo nedoložitelnému příjmu? Nebo snad máte záznam v registru? Nebo jste dokonce v exekuci? A přesto urgentně potřebujete sehnat nějaký úvěr? Pak se podívejte na tuto nabídku, třeba je to právě to, co hledáte.

Půjčky na směnku od soukromé osoby

Jednou z posledních možností, když vám banka nebo nebankovní společnost nechce poskytnout požadovaný úvěr, je asi právě půjčka na směnku. Ideálně pak půjčka na směnku od nějaké soukromé osoby, jako je právě zde prezentovaná nabídka.

Půjčka na směnku bez poplatků a bez zástavy

U půjčky na směnku to funguje trochu jinak než u běžné bankovní půjčky nebo úvěru. U směnky se neplatí žádné pravidelné splátky. Neřeší se zde obvykle ani žádné ručení nebo zástava. Zárukou splacení půjčené částky tak bývá samotná směnka. Někdy – především u vyšších částek – ale může být požadováno i další ručení. Obvykle to ale není potřeba, a tak je půjčka na směnu bez zástavy.

Stejně tak je tato soukromá půjčka na směnku zcela bez jakýchkoliv poplatků předem. Pokud vám někdo bude nabízet půjčku a bude požadovat nějaké poplatky předem, pak se v 95% bude jednat o nějaký podvod. Žádný seriózní poskytoval půjček a úvěrů nemá důvod požadovat nějaké poplatky předem.

Je snad jen jedna jediná výjimka, kdy je oprávněný důvod požadovat úhradu poplatků předem. A to když se jedná o nějaký úvěr, kde se dává do zástavy nemovitost. Ta musí být totiž oceněna příslušným znalcem, který si za své služby u zpravidla účtuje 1 – 2 tisíce korun. A některé úvěrové společnosti pak požadují uhrazení tohoto poplatku předem, po žadateli o půjčku. Jinak ale opravdu není důvod, abyste někomu něco platili předem.

Půjčka na směnku v hotovosti

Tato nabídka je od soukromé osoby (soukromého investora), který poskytuje půjčky na směnku. Je zde i možnost dohodnout se na vyplacení půjčky v hotovosti, to je ale možné pouze ve dvou městech a to buď ve městě Praha, nebo Brno. Zájemci o půjčku na směnku v hotovosti, tedy musí buď zajet do Prahy nebo do Brna nebo počítat s výplatou peněz na účet nebo formou poštovní poukázky.

Půjčím peníze na směnku ještě dnes

Pokud by vás zajímalo, kolik si zde můžete půjčit peněz na směnku, pak je to velmi individuální. Tento soukromý investor nemá stanovenu žádnou minimální a v zásadě ani maximální výši poskytovaného úvěru. Může to být i jen několik tisíc korun, nebo několik desítek či stovek tisíc. Výjimkou pak není ani půjčka v řádu několika miliónu.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o možnostech půjčky na směnku, která může být vyřízena klidně ještě dnes, pak napište na níže uvedenou emailovou adresu. Do svého emailu se pokuste co nejpodrobněji popsat, jaké jsou vaše požadavky. Tedy především to, kolik peněz potřebujete, a kdy je budete schopni splatit.

Také je dobré uvést účel využití těchto finančních prostředků. Podstatné je i to, z čeho chcete půjčku splatit (příjem ze zaměstnání, podnikání, jiné zdroje příjmu). U vyšších částek, je dobré uvést, jestli můžete poskytnout nějakou záruku/zástavu (ručitel, zástava nějakého movitého či nemovitého majetku). Nakonec je také poměrně podstatná informace, zda jste v exekuci, či insolvenci apod.

Máte-li zájem o více informací pak piště na karousd@gmail.com.