Půjčka do 30 tisíc korun i pro matky na mateřské dovolené

Půjčka do 30 tisíc korun i pro matky na mateřské dovolené

Nebankovní finanční společnost CreditPortal nabízí rychlé půjčky do 30 tisíc korun. Tyto peníze jsou pak určeny i pro matky na mateřské dovolené. Stačí, jen když máte nějaký pravidelný, doložitelný příjem. A nemusí se jednat pouze o výplatu ze zaměstnání. Peníze si tak mohou půjčit právě i matky na mateřské dovolené, důchodci, kteří mají starobní nebo invalidní důchod. O peníze mohou žádat i zaměstnanci nebo OSVČ.

Půjčka do 30.000 korun

Tato nebankovní půjčka je poskytována od 500 do 30.000 Kč. Jedná se o krátkodobý nebankovní úvěr. Minimální možná doba splatnosti je 5 dní, maximální možná doba splatnosti, kterou lze sjednat je pak 30 dní. Samozřejmostí je ale možnost prodloužení doby splatnosti a odložení konečné splátky. Stačí jen uhradit poplatek za prodloužení (výše poplatku za prodloužení se odvíjí od požadované doby a výše úvěru) a termín konečné splátky vám bude odložen.

Půjčka 30 tisíc korun v hotovosti

Na rozdíl od jiných obdobných finančních nabídek, kde můžete peníze dostat jen formou převodu na bankovní účet nebo složenkou na poštu, zde si můžete peníze vyzvednut v hotovosti. Společnost CreditPortal spolupracuje se sítí čerpacích stanic. Při sjednávání půjčky tak můžete zvolit možnost vyplacení peněz v hotovosti. Po schválení vaší žádosti se pak už jen stačí zastavit na některé ze 191 čerpacích stanic firmy a zde si vyzvednete peníze v hotovosti. Můžete tak mít peníze v ruce ještě dnes a nemusíte čekat, až banka provede převod nebo až budou mít otevřeno na pobočce vaší banky.

Jaké má podmínky půjčka do 30 tisíc korun

Jak již bylo uvedeno na začátku, jednou z podmínek je pravidelný příjem. To ale může být třeba pravidelný invalidní nebo starobní důchod, dávky, které dostávají matky na mateřské dovolené. Nebo jakýkoliv jiný pravidelný příjem.

Mezi další podmínky pak patří požadavek na minimální věk 18 roků. A poslední důležitou podmínkou je to, že žadatel nesmí mít žádné jiné nesplacené úvěry u této společnosti.

Peníze ihned a v hotovosti i pro matky na mateřské

Celkově je tedy tato půjčka velmi příznivá pro všechny, kdo potřebují velmi rychle finanční prostředky. Pokud tedy patříte třeba mezi matky na mateřské dovolené, nebo do jiné skupiny, která má ztížený přístup k možnostem vzít si jakýkoliv úvěr, můžete se podívat třeba ZDE. Na webu společnosti CreditPortal najdete další užitečné informace, týkající se tohoto úvěru. Ihned si zde také můžete podat žádost o úvěr. Je to velmi snadné a jednoduché. Stačí jen několik málo mnut vašeho času a už si můžete vyrazit vyzvednout peníze.