Především u menších půjček do 10.000 Kč je možné vše potřebné vyřídit rychle a pohodlně online přes počítač.

Půjčka bez příjmu a bez osobní schůzky

Kdo by nechtěl mít hodně peněz a nemuset tak řešit každodenní finanční starosti. Bohužel jen málokdo má takové štěstí, aby se nemusel trápit tím, kolik mu zůstává na účtu v bance, nebo kolik mu zbývá do další výplaty. Vzhledem k nelehké ekonomické situaci si mnoho z nás musí půjčovat peníze, abychom byli schopni pokrýt všechny výdaje a vydání. Kde ale sehnat peníze, když jste zrovna bez příjmu? V bance asi jen těžko, že? Poradíme vám, kde se dají půjčit peníze i bez příjmu a bez osobní schůzky.

Půjčka peněz i potvrzení bez příjmu

Dostat se do situace, kdy jste zrovna bez příjmu, není až tak těžké. Mnoho firem dnes a denně propouští a jistotu svého zaměstnání má jen málo kdo. Když se náhle ocitnete bez práce a tím i bez pravidelného příjmu a nemáte žádnou finanční rezervu, může to být velmi složité. Ne každý má takové štětští, aby se mu povedlo ušetřit peníze na horší časy. A půjčit si peníze, když jste momentálně bez práce a bez příjmu je složité.

V bance lidem bez příjmu obvykle nepůjčí ani korunu. I jiné finanční společnosti bývají hodně opatrné, než poskytnou svoje peníze tomu, kdo jim nepředloží potvrzení o příjmech. I tak je ale možné najít půjčky bez příjmu. Pokud by vám stačila jen menší částka na pokrytí nejnutnějších výdajů v následujících dnech nebo týdnech, řekněme 5 nebo deset tisíc korun, pak to nemusí být až tak složité. Podobná půjčka, pár tisíc korun bez příjmu je k dispozici hned u několika finančních subjektů. Nabídky vybraných úvěrových společností, které nabízí tyto půjčky, najdete i na našem webu.

Online půjčka bez osobní schůzky ihned

Některé tyto půjčky si můžete vyřídit rovnou, hned teď ze svého počítače. Není potřeba nikam chodit, jde to i bez osobní schůzky někde na pobočce v bance nebo v kanceláři finanční společnosti. Postačí, když si vyberete půjčku, která by vás zajímala, a pak už stačí jen několik klinutí, vyplnění online žádosti a peníze mohou být zakrátko vaše.

Především u menších půjček do 10.000 Kč je možné vše potřebné vyřídit rychle a pohodlně online přes počítač. A pokud si náhodou s počítačem příliš nerozumíte, pak si nezoufejte. U některých nabídek, které zde prezentujeme, máte možnost zavolat na bezplatnou telefonní linku a domluvit si vše potřebné po telefonu. Za volání na linku s předčíslím 800 nic neplatíte, za volání na linku s předčíslím 840 budete platit stejně jako za běžný místní hovor (resp., jako za hovor na běžný mobilní telefon). Stačí jen pár minut vašeho času, a peníze můžete mít doma i bez osobní schůzky. Je to snadné a rychlé. Tak si to vyzkoušejte sami a uvidíte.