Půjčka od soukromého investora, který nabízí své vlastní peníze lidem, co potřebují získat finanční prostředky

Půjčím své vlastní peníze ihned

Vyzkoušeli jste už žádat snad už o všechny možné druhy půjček? Byli jste se ptát v bance? Podávali jste online žádost o půjčku u nebankovních společností? Zkoušeli jste kontaktovat úvěrové firmy po telefonu a zatím stále bez úspěchu? Nebo vám nevyhovují nabídky, které jsou k dispozici, a hledáte něco jiného? Pak by vás mohla zajímat tato nabídka – půjčím své vlastní peníze ihned. To je nabídka od soukromého investora, který je připraven vám pomoci s financováním vašich závazků.

Půjčím své vlastní peníze – půjčky od soukromého investora

Půjčka od soukromého investora, který nabízí své vlastní peníze lidem, co potřebují získat finanční prostředky je vhodným doplňkem ke klasickým nabídkám, jaké jsou k dispozici od banky nebo od běžné nebankovní společnosti. Přece jen, každá z nás má jiné potřeby a často není možné tyto potřeby sloučit se standardními nabídkami. Leckdo potřebuje individuální přístup, protože jeho finanční situace se vymyká běžnému průměru.

Existuje celá řada lidí, kteří na tom nejsou nijak finančně špatně. Mají solidní příjem nebo slušný majetek a přesto si nemohou půjčit v bance. Třeba proto že část jejich příjmu není doložitelná (zaměstnavatel jim třeba platí podstatnou část mzdy „bokem na ruku“). Tito lidé pak mají v bance nebo u klasické nebankovní společnosti velký problém, protože se na ně pohlíží jako na „nemajetné“. U soukromé půjčky od investora, jako je ten, který vám zde nabízí „půjčím své peníze na ihned“ mají ale jiné podmínky.

Jaké jsou podmínky a kdo si může půjčit peníze

Pokud by vás zajímala pro koho je určena nabídka „půjčím své vlastní peníze ihned“, pak vězte, že je určena právě těm, kdo nebyli uspokojeni z jiného fonačního zdroje. Nezáleží ani tak na důvodu. Je v zásadě jedno jestli se jedná o případ nedoložitelného příjmu, nebo jestli to je situace, kdy sice již máte nějaké závazky (a banky si třeba myslí, že už další půjčku nezvládnete a nic vám nedá), ale přesto si chcete půjčit peníze. Nabídka je určena třeba i pro ty kdo podnikají a chtějí získat finance na rozšíření svého podniku, živnosti nebo cokoliv jiného.

Tato nabídka je určena pro ty, kdo mají nějaké individuální požadavky a jsou nespokojeni s tím, co je k dispozici jinde. A jaké že jsou podmínky této půjčky? Žádné – peníze můžete získat, i když nemáte žádný doložitelný příjem, nebo když máte dluhy nebo když máte záznam v registru. Posouzení každého zájemce je značně individuální. Nejsme vám dopředu schopni říci, komu bude úvěr schválen a komu naopak odmítnut. Vězte ale, že dlouhodobě se nám daří uspokojit požadavky zhruba dvou třetiny všech zájemců, co se na nás obrací. Nevěříte? Napište nám svoji představu – kolik potřebujete půjčit peněz, na jak dlouhou dobu, kolik můžete splácet. Jestli preferujete splátky týdně, měsíčně nebo i v jiném intervalu. Napište nám jaká je vaše finanční situace a jaké případně můžete poskytnout záruky. Nemusí se nezbytně nutně jednat o nějaký majetek do zástavy – může to být i nějaká protislužba, nebo cokoliv jiného. Pokud se za vás někdo může zaručit, určitě to zvýší vaše šance na schválení úvěru. Napište nám ihned a my vám dáme vědět, jestli vašemu požadavku dokážeme vyhovět.