Nyní je vám nabízena první půjčka zadarmo. Je to speciální akční nabídka pro nové klienty. Pokud

První půjčka zadarmo – peníze i o víkendu

Rádi bychom vám představili zajímavou finanční nabídku na půjčení peněz. Má hned několik zajímavých benefitů, které jiné finanční produkty nenabízí. Nejenom, že zde máte možnost získat první půjčku zadarmo (tedy bez jakýchkoliv poplatků, úroků nebo navýšení). Navíc zde máte možnost, dostat peníze i o víkendu. Podmínky jsou pak hodně příznivé. Není třeba potvrzení o příjmu, a peníze tak může dostat téměř kdokoliv.

První půjčka zadarmo

Nyní je vám nabízena první půjčka zadarmo. Je to speciální akční nabídka pro nové klienty. Pokud jste si zde zatím ještě nikdy peníze nepůjčovali, pak za první půjčku nezaplatíte nic. Je to bez poplatků předem, a neplatíte ani žádné poplatky nebo úroky v souvislosti se splácením. Vracíte tedy pouze přesně tu částku, kterou jste na začátku dostali.

Pro první půjčku zadarmo platí jenom omezení, že její maximální výše, je do 8000 Kč na dobu 30 dní. Pokud vám toto stačí, pak neváhejte a požádejte si o peníze ihned. Obratem se dozvíte, zda splňujete podmínky, a peníze můžete mít k dispozici, už za několik desítek minut. A to i o víkendu.

Peníze i o víkendu

Zatímco jiné finanční společnosti půjčují peníze jen s použitím převodu na účet, zde je možnost dostat finanční prostředky i v hotovosti. Díky tomu je pak možné vyplacení půjčky i o víkendu. Pokud zadáte svoji žádost během soboty či neděle, tak bude zpracována (o víkendu jsou žádosti vyřizovány v době od 9 do 17 hodin). Pokud jsou splněny všechny požadavky, peníze je pak možnost ihned vyplatit v hotovosti, na některé partnerské prodejně (jejich seznam je zde http://www.geco.cz/spotrebitel/kontakty, jedná se o prodejny značky GECO, které mají otevřeno i o víkendu).

Půjčka bez potvrzení o příjmu

Tato nebankovní půjčka je poskytována až do 20000 Kč (pro nové klienty, první půjčka do 8000 Kč zdarma). Doba splatnosti se standardně sjednává na 30 dní, po uhrazení poplatku je ale možné i prodloužení na delší dobu. K vyřízení nepotřebujete nic speciálního. Stačí základní osobní doklady a minimální věk 18 roků. Půjčka je navíc bez potvrzení o příjmu (byť to neznamená, že byste mohli být zcela bez jakéhokoliv příjmu. Měli byste mít nějaký příjem, ze kterého budete schopni půjčené peníze vrátit). Vše se dá vyřídit online už za pár minut. Sami si to vyzkoušejte. Klidně hned teď, nic vás to nestojí.