Moje nabídka – opravdu půjčím peníze – je určena i pro rizikové a problémové klienty, kteří se dostali do potíží při splácení jiné půjčky.

Opravdu půjčím peníze ihned

Možná i vy se právě teď snažíte sehnat půjčku. Dost možná právě vy jste v zoufalé finanční situaci a potřebujete někde rychle sehnat peníze, a nikde se vám to nedaří. Standardní půjčky nebo úvěry v bance, nebo i ty, které jsou běžně dostupné na internetu, vám byly zamítnuty a vy nevíte co dělat dál. Bojíte se podvodu, nebo že budete muset předem zaplatit nějaké poplatky nebo peníze, které momentálně nemáte. Nebojte se, právě pro vás je tu opravdu jedinečná nabídka – opravdu vám půjčím peníze. Ihned a na ruku.

Soukromá půjčka – opravdu půjčím peníze

Proč by vás vlastně měla zajímat právě tato nabídka? Pokud si jinde nemůžete půjčit peníze, může pro vás být moje nabídka – opravdu vám půjčím peníze, zajímá především proto, že to je opravdu poctivá nabídka. Nehledejte v ní žádný podvod nebo trik. Nic takového.

Dík spolupráci s několika soukromými osobami, které mi svěřili svoje peníze, a doufají v rozumné zhodnocení těchto finančních prostředků, mám k dispozici finance na poskytování i rizikových půjček. Ano, musíte počítat s tím, že půjčka není zadarmo. Podle dohodnutého splátkového kalendáře vám budou účtovány příslušné úroky – jejich výše se odvíjí do celkové sumy, dohodnuté doby splácení a také od dalších kritérií, které jsou pro mě rozhodující pro posouzení vaší žádosti.

Půjčky i pro problémové klienty

Moje nabídka – opravdu půjčím peníze – je určena i pro rizikové a problémoví klienty, kteří se dostali do potíží při splácení jiné půjčky. Neříkám, že mi to je úplně jedno – od vaší finanční minulosti se pak pochopitelně odvíjí i výše úroků nebo celková výše poskytnutého úvěru. Pokud už ale někde dlužíte peníze, neznamená to automaticky, že bych vám nic nepůjčil.

Pokud byste měli zájem o poskytnutí půjčku, kontaktujete mne přes uvedený kontakt a domluvíme se na případných podmínkách a dalších podrobnostech. Abychom urychlili naši vzájemnou komunikaci – do emailu mi pošlete tyto informace: vaše osobní údaje, jako je jméno, adresa a kontaktní telefon a email. Dále potřebuji vědět, o jakou částku půjčky se zajímáte, na jak dlouhou dobu a jak si představujete splácení (týdenní, měsíční splátky nebo jednorázová splátka po určité době). Dále mi napište o tom, jaké jsou vaše finanční možnosti – příjem, možnost poskytnout nějakou záruku nebo cokoliv dalšího co by mohlo být užitečné pro posouzení vaší žádosti o peníze.