Okamžitá půjčka do 15000 Kč bez příjmu

Okamžitá půjčka do 15000 Kč bez příjmu

V životě každého z nás mohou nastat nejrůznější situace, kdy by se hodily nějaké peníze navíc. Hodně z nás žije „od výplaty k výplatě“, a na účtu v bance má jen minimální (nebo dokonce vůbec žádnou) rezervu. A pak může nastat celá řada situací, kdy je potřeba okamžitě uhradit nějaké výdaje, zaplatit nějaké poplatky nebo cokoliv jiného. V takovém případě by se pak hodila nějaká rychlá půjčka, kde můžete dostat okamžitě peníze, nejlépe ještě dnes.

Rychlá půjčka do 15000 Kč – peníze ještě dnes

Jednou z možností, jak mít okamžitě k dispozici finanční prostředky, je i tato půjčka. Může zde získat až 15000 Kč (jako úplně nový klient si ale napoprvé můžete půjčit pouze 5000 Kč). Není to sice mnoho peněz, zato je ale můžete mít k dispozici opravdu velmi rychle. Pokud vyplníte tuto nezávaznou online žádost, pak během několika málo minut budete vědět, zda vám budou peníze půjčeny. Pokud ano, pak už je to záležitost jen velmi krátké doby, a vy tak můžete mít tolik potřebné finanční prostředky k dispozici ještě dnes.

Okamžitá půjčka bez příjmu

Jednou z velkých výhod, jakou nabízí tato okamžitá nebankovní půjčka, je mimo jiné i to, že nemusíte být zaměstnanec. Není tedy potřeba potvrzení o příjmu, výplatní páska nebo výpis z bankovního účtu. Peníze tak můžete získat, i když žádným z výše uvedených dokumentů nedisponujete.

Je ale nutné upozornit, že byste neměli být zcela bez jakéhokoliv příjmu. Základním předpokladem pro schválení vaší žádosti je určitě to, že budete schopni svůj závazek včas a řádně uhradit. Měli byste tedy disponovat nějakým zdrojem pravidelného příjmu, ze kterého pak budete schopni dlužnou částku zaplatit.

Půjčka do 15000 Kč do hodiny

O peníze si může požádat každý. Nezávaznou online žádost pak najdete níže na této stránce. Žadatel by měl mít minimální věk 21 roků. Dále jsou potřeba osobní doklady k doložení totožnosti. Nakonec také potřebujete bankovní účet v některé české bance, emailovou adresu a mobilní telefon pro komunikaci.

Pokud je vaše žádost schválena (dozvíte se do 10 minut) a pokud máte účet u některé z těchto bank: FIO Banka, Česká spořitelna, Moneta Bank, Raiffeisen bank nebo Komerční banky, pak převod peněz na váš účet trvá řádově jen několik minut. Není tak žádný problém, abyste měli peníze k dispozici již do hodiny od podání žádosti.

Online žádost o půjčku:

Online žádost o půjčku najdete ZDE.