Tato nebankovní půjčka bez doložení příjmu, funguje podobně, jako byste měli třeba kreditní kartu, nebo kontokorent k bankovnímu účtu.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Hodila by se vám pohotová finanční rezerva? Abyste kdykoliv, když potřebujte peníze, měli kam „šáhnout“. Něco takového, tady pro vás máme. Zatímco jiné nebankovní půjčky umožňují jen jednorázové zapůjčení peněz (byť třeba i opakovaně), my vám nabízíme něco lepšího.

Tato nebankovní půjčka bez doložení příjmu, funguje podobně, jako byste měli třeba kreditní kartu, nebo kontokorent k bankovnímu účtu. Při první žádosti je vám schválen úvěrový limit, který může být až do výše 25 tisíc korun.

A je jen na vás, jestli ihned využijete celou částku, nebo si nyní půjčíte jen část, a někdy v budoucnu třeba zbytek.

Nebankovní půjčka až 25 tisíc korun

Tato nebankovní půjčka do 25.000 tisíc korun, umožňuje jednoduché, opakované čerpání finančních prostředků. Jednoduše si půjčíte peníze, a pak už jen splácíte dohodnutou pravidelnou měsíční splátku. Celý úvěr také můžete kdykoliv předčasně doplatit.

Jakmile splatíte alespoň část úvěru, tak už zase můžete znovu čerpat finanční prostředky. Vždy až do výše sjednaného úvěrového rámce. Kdykoliv si tak můžete půjčit peníze a splácíte tak, jak se vám to zrovna hodí.

Půjčka do 25.000 Kč bez doložení příjmu

Základní podmínky této půjčky bez doložení příjmu jsou především tyto:

  • Kolik si mohu půjčit? = od 2 tisíce korun do 25 tisíc korun
  • Jak se splácí tento úvěr? = pravidelná měsíční splátka (v minimální výši dle úvěru, možnost kdykoliv doplatit celý úvěr)
  • Jak dostanu peníze? = převodem na bankovní účet
  • Potřebuji potvrzení o příjmu? = ne, potvrzení o příjmu není vyžadováno
  • Kontrolujte registry? = ano, provádí se základní ověřování v registrech, klient by neměl být v insolvenci nebo exekuci
  • Kdo si může půjčit peníze? = kdokoliv, kdo splňuje podmínky, mimo jiné, je požadován věk 21 – 85 roků a být občanem ČR, a doložit totožnost (kopie OP)
  • Kdy dostanu peníze? = sválení půjčky je do 10 minut, a peníze jsou ihned převáděny na účet v bance, podle typu banky, je tak máte už do hodiny, nebo nejpozději do 24 hodin

Jak si půjčit peníze i bez prokazování příjmu

U této nebankovní půjčky bez doložení příjmu, opravdu nepotřebujte žádný „papír“, kterým byste prokazovali svůj příjem. Na druhou stranu to ale neznamená, že si peníze můžete půjčit, i když jste momentálně úplně bez jakéhokoliv příjmu.

Kvůli zásadám zodpovědného půjčování peněz je nutné, abyste byli schopni, půjčené peníze, zase splatit a nedostali se tak díky této půjčce, do nějakých finančních problémů. Proto je předpokladem pro půjčení peněz to, že máte alespoň nějaký pravidelný příjem, ze kterého budete schopni hradit splátky. Nemusí to ale nutně být zaměstnání. Může se jednat třeba jen o nějakou brigádu, nebo příjem v rámci rodičovské nebo mateřské, starobní či invalidní důchod a jiné, podobné příjmy.

Online půjčky – žádost přes internet

K vyřízení této půjčky stačí jen málo. Online žádost (a také i další informace), najdete právě ZDE.

Stačí pak už jen vyplnit své osobní údaje. Po odeslání vyplněné žádosti se pak už do 10 minut dozvíte, zda splňujete podmínky pro půjčení peněz. Pokud je vše správně, pak během krátké doby dořešíte všechny potřebné formality a obratem jsou vám odeslány peníze.

Současně je Vám vytvořen váš uživatelský účet, takže peníze – až do výše schváleného limitu – můžete kdykoliv, opakovaně čerpat.