Výše půjčky = od 1 tisíc korun do 10 tisíc korun

Nebankovní půjčka 10000 Kč ihned

Tato nebankovní půjčka je určena všem lidem, co právě nyní potřebují sehnat peníze. Úvěrový limit u této půjčky může být až do výše 10000 Kč. Svým charakterem, je to krátkodobý nebankovní úvěr. Vzhledem k výši nabízené částky, jsou pak podmínky úvěru poměrně benevolentní, a určitě nejsou tak přísné, jako kdybyste šli žádat o peníze do banky.

Půjčka 10000 Kč ihned

Zatímco u jiných finančních institucí trvá vyřízení půjčky i několik dní, zde máte záruku, že peníze dostanete ihned. Opravdu! Už do 10 minut od schválení půjčky jsou peníze na vašem bankovním účtu.

To platí, pokud máte svůj účet u některé z těchto bankovních institucí: FIO banka, Česká spořitelna, GE Money Bank, ČSOB, ERA, Poštovní spořitelna, Raiffeisen bank a Komerční banka.

Pokud tomu tak je, pak jsou finanční prostředky převedeny na váš bankovní účet opravdu ihned. Žádné zdržování a čekání. Peníze máte ihned na účtu, a hned si je můžete jít do bankomatu vybrat, nebo je využít na zaplacení nějaký účtů.

Nebankovní půjčka do 10 tisíc korun

Zajímá vás, jaké jsou přesné podmínky této nabídky?

  • Výše půjčky = od 1 tisíc korun do 10 tisíc korun
  • Splatnost půjčky = do 30 dní (s možností opakovaného prodloužení termínu splatnosti)
  • Žadatel = minimální věk 21 roků a občanství České republiky
  • Potvrzení o příjmu = zpravidla nebývá požadováno
  • Vyřízení = do 10 minut
  • Poplatky = půjčka je bez poplatků, hradíte jen splátku navýšenou o úroky

Komu je určena tato nebankovní půjčka?

Tato nebankovní půjčka je určena všem, kdo potřebují rychle sehnat peníze. Je jedno, na co přesně potřebujete finanční prostředky využít. Je to bezúčelový nebankovní úvěr. To hlavní je, že peníze máte za několik málo minut k dispozici, když je právě potřebujete.

Online žádost o poskytnutí nebankovní půjčky ihned

K vyřízení tohoto úvěru stačí vyplnit jednoduchou online žádost, kterou najdete ZDE.

Půjčka je kompletně vyřizována online. Ihned se tak dozvíte, že byla schválena Pak už stačí jen chvilka strpení a peníze už máte na účtu v bance. A můžete je jít hned utratit.