O tuto půjčku, která je i pro nezaměstnané, do 20 tisíc korun, si můžete zažádat přes internet.

Hotovostní půjčka i pro nezaměstnané – Brno a okolí

Myslíte, že pro nezaměstnané neexistuje žádná možnost, jak si půjčit peníze za rozumných podmínek? Možná jste momentálně bez práce, na Úřadu práce jako nezaměstnaní? A zkoušeli jste různě žádat o půjčku nebo úvěr, a všude vás odmítli? Nebo možná pracujete, ale máte jen nízkou mzdu, nebo nemůžete příjem doložit? V takovém případě je získání půjčky určitě nesnadné. Ale i pro vás může existovat řešení

Půjčky do 20000 Kč i pro nezaměstnané

Pokud nemůžete doložit své příjmy, pak vám pochopitelně nikdo nemůže nabídnout nějakou vysokou sumu peněz. To by bylo možné jen v případě nějaké odpovídající zástavy. Třeba, že byste si vzali úvěr oproti zástavě bytu nebo domu či jiné nemovitosti. Ale takovou půjčku asi nehledáte, že?

Bez toho, že byste nám doložili své příjmy a bez zástavy, vám tedy můžeme nabídnout půjčky do 20000 Kč. Ta je ale k dispozici i pro nezaměstnané, nebo třeba pro důchodce, pro studenty, kteří mají nějakou pravidelnou brigádu. O půjčku si může požádat třeba i žena na mateřské nebo rodičovské. I v těchto případech jsme schopni schválit půjčku.

Hotovostní půjčky v Brně a okolí

O tuto půjčku, která je i pro nezaměstnané, do 20 tisíc korun, si můžete zažádat přes internet. Dostat ji může kdokoliv. Pokud jste z Brna nebo blízkého okolí, pak navíc máte možnost zastavit se přímo na naší pobočce a půjčku si vyřídit osobně na místě.

V případě osobní půjčky na pobočce také můžete dostat peníze v hotovosti. Jinak vám budou peníze vyplaceny standardním bezhotovostním převodem. Obvykle tedy na účet v bance. Pokud byste ale potřebovali, je to možné i složenkou na poštu. V takovém případě ale účtujeme manipulační poplatek 100 Kč za vyplacení půjčky složenkou na poštu.

Hotovostní půjčka do 20000 Kč bez poplatků předem

U této půjčky neplatíte předem ani 1 Kč. Vlastně vám nebudeme účtovat žádné poplatky (tedy ani po schválení, ani jiné – s výjimkou poplatku za vyplacení peněz na poštu). U nás budete platit jen pravidelné měsíční splátky. Termín splatnosti si pak můžete sami nastavit – je jedno jestli to bude například 10 den v měsíci, 15 nebo 25. Konkrétní datum je na vás, jak se vám to hodí, podle toho kdy míváte v průběhu měsíce k dispozici peníze.

Díky tomu, že si takto sami zvolíte termín splatnosti, platíte první splátku třeba až za měsíc. Pravidelné splátky jsou navýšeny o příslušný úrok. Kalkulace úroků probíhá individuálně na základě posouzení vaší schopnosti splácet. Příslušnou výši úroků, a tedy i pravidelné měsíční splátky, se dozvíte v průběhu procesu schvalování půjčky.

Komu nemůžeme půjčit?

I když se snažíme vyhovět všem požadavkům, nabízíme peníze i pro nezaměstnané, přesto nejsme schopni vyhovět všem. V některých případech vám nebudeme schopni nabídnout žádnou půjčku. To se týká především případů, kdy jsou proti vám vedeny exekuce. Výjimkou by byla situace, kdy by se jednalo jen o nějakou nízkou částku, a pokud by měla být půjčka použita na zaplacení exekuce. V tom případě ale peníze nebudeme posílat vám, ale po dohodě, přímo na účet exekutora.

Nemůžeme půjčku poskytnout ani lidem co mají trvalé bydliště na městském úřadu nebo u kterých probíhá insolvence.

Půjčka 20000 Kč i bez příjmů nejenom v Brně

O peníze si může požádat kdokoliv. V Brně přímo u nás na pobočce nebo přes internet. V ostatních městech vše vyřídíte po internetu. Máte-li zájem o více informací – napište email na pujckaihned@okamzite-pujcky.info. Nezapomeňte uvést, kolik peněz byste potřebovali a na jak dlouhou dobu. Také na sebe nechejte nějaké spojení (email nebo telefon). Nakonec také napište co nejvíce informací o sobě – tedy zda máte nějaký příjem, pokud jste zcela bez příjmů, tak z čeho chcete peníze splácet (třeba že máte domluvené nové zaměstnání v krátké době apod.).

Pokud o bude možné, během 24 – 48 hodin se vám ozveme zpět. Pokud bychom se vám neozvali, tak aktuálně řešíme větší množství požadavků, nebo pro vás bohužel, momentálně nemáme žádnou vhodnou nabídku.